1, 8.7", 1340 x 800, MediaTek Helio P22T, вбудована пам'ять - 32 ГБ, RAM - 3 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 2 Мп, Колір - сірий, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 5100 mAh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 11 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 5100 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | 3G;Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вага (г) | 371 |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Висота (мм) | 212.5 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | G-Sensor;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 8.7" |
| Камера | 8 Мп |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | Да |
| Навігація система | BDS;ГЛОНАСС;GPS;A-GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio P22T |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1340 x 800 |
| Також шукають | для навчання;для роботи;маленькі;оптимальні |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип матриці | TFT (TN, MVA) |
| Товщина (мм) | 8 |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота процесора | 2.3 ГГц |
| Ширина (мм) | 124.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 889 ₴









