Lenovo ThinkBook 14 G6 — ноутбук розроблений для бізнес-професіоналів, які прагнуть отримати максимальну продуктивність, надійність та безпеку в одному пристрої. Забезпечте ефективне виконання будь-яких завдань завдяки сучасним технологіям, вміщеним у стильному корпусі з алюмінієвого сплаву.
14-дюймовий дисплей із розширенням WUXGA та IPS-матрицею з матовим покриттям гарантує виняткову якість зображення і комфорт під час використання пристрою. З такими характеристиками цей ноутбук чудово підходить не лише для перегляду контенту, а й для роботи з графічними програмами та відео.
Модель побудована на базі процесора AMD Ryzen 7 7730U, що гарантує швидкість і стабільність виконання комплексних завдань та допомагає прискорити процес обробки даних. Продуктивність пристрою підтримує 32 ГБ оперативної пам'яті DDR4 та місткий SSD-накопичувач, яка забезпечує миттєву реакцію на команди та дозволяє працювати з великими обсягами даних.
Наявність різноманітних портів, зокрема USB Type-C, HDMI та читача карт пам'яті SD, полегшують підключення до моніторів, проєкторів, принтерів та інших периферійних пристроїв. Також ThinkBook 14 оснащений Firmware TPM 2.0 та інтегрованим у кнопку ввімкнення датчиком відбитків пальців, які забезпечують високу безпеку і захист вашої приватності.
Lenovo ThinkBook 14 G6 — чудова комбінація високої якості зображення, потужності компонентів, зручного корпусу та трендового дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 314 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 224 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на AMD;на Ryzen;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 34 639 ₴










