HP Victus 15 — ноутбук спеціально розроблений для геймерів, які шукають потужність, ефективність та незабутні ігрові враження. Пристрій оснащений 15,6-дюймовим дисплеєм з частотою оновлення 144 Гц, що забезпечує яскраве чітке зображення і плавність динамічної картинки. Ви отримаєте високу якість графіки, багато деталей та реалістичні кольори, які створять захопливу ігрову атмосферу.
Ноутбук працює на базі потужного процесора AMD Ryzen 5 8645HS, що забезпечує швидку та безперебійну роботу навіть у найвимогливіших іграх та програмах. Ви зможете відчути всі переваги цього процесора під час розваг і роботи в режимі мультизадачності. Вбудований нейронний процесор AMD Ryzen AI допоможе швидше впоратися з поставленими завданнями, оптимізувати використання акумулятора та забезпечить безперебійну роботу системи.
Пристрій має швидку оперативну пам'ять DDR5 для швидкої обробки даних та плавної роботи системи й місткий SSD-накопичувач, який подбає про миттєвий доступ до ваших ігор, файлів та програм і дозволить зберегти колекцію фільмів і серіалів. HP Victus 15 оснащений відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3050, що гарантує високу продуктивність та реалістичну графіку, що дозволяє насолоджуватися геймплеєм з дивовижними візуальними ефектами.
Дизайн пристрою не має надто виражених яскравих деталей, які вказують на приналежність до геймерського сегмента, тому цей ноутбук підійде навіть для роботи в офісі. Для демонстрації своєї майстерності ноутбук отримав ергономічну клавіатуру з підсвіткою, яка допомагає швидко реагувати на дії суперника, відповідати в чаті, набирати текст листа. Широкий набір інтерфейсів дозволить під'єднати монітори, периферійні пристрої та накопичувачі для зберігання великої бібліотеки ігор.
HP Victus 15 — ноутбук для тих, хто не звик програвати!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Білий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8645HS (4.3 - 5.0 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 23.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 255 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP Victus |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
- Ціна: 34 819 ₴





