Килимок для мишки Trust GXT 752 Mousepad - M (21566)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума + тканинна |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 210 х 250 мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴




