Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12/14 см, Front 3x12/14 см, GPU - до 370 мм, CPU - 165 мм, PSU - 170 мм, 432 × 215 × 483 мм, 7.2 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.2 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 370 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 170 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12/14 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром;можливість установки СВО;отвори для укладання кабелів |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 360/280/240/140/120 mm;Top 240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 432 × 215 × 483 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 706 ₴










