Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 9 хв |
| Вага | 24.8 кг |
| Вхідна напруга | 165 до 290 В |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 4 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;SmartSlot;USB |
| Кількість вихідних розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 8 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Призначення | для котлів;для мережевого обладнання;для побутової техніки;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 430 x 438 x 88 мм |
| Також шукають | для дому;для насосів опалення;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний;монтуємий в стійку |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 804 ₴

