Блок живлення для ноутбуків PowerPlant Apple 220V, 20V 87W 3A (USB-C) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та гарантує безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть Вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Висота | 75 мм |
| Вихідна напруга | 520.2 В |
| Вихідна потужність | 87 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.3 A |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB-C |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴



