Багатофункціональний пристрій Kyocera Ecosys M5526cdw (1102R73NL0)
Модель Kyocera Ecosys M5526cdw верхнього рівня нової лінійки пристроїв серії Ecosys, що поєднує неперевершену якість кольорового друку з надзвичайно низькими витратами на експлуатацію, істотно спростить документообіг у вашій компанії.
Однопрохідний автоподатчик документів для двостороннього сканування, інтуїтивний сенсорний дисплей панелі управління з діагоналлю 4.3 дюйма і спеціальні програмні кнопки для спрощення документообігу підвищують продуктивність МФУ і відносять його до категорії виключно універсальних пристроїв. Ресурс кольорового тонера цього пристрою розрахований на друк 3000 страниц, що робить вартість друку 1 сторінки досить демократичною. Будьте впевнені, це нове МФУ стане прекрасним партнером для вашого бізнесу і дозволить вам по-новому поглянути на світ кольорового друку.
До 26 сторінок кольорової і чорно-білого друку в хвилину (формат А4)
Якість друку - 1200 точок на дюйм
Сенсорний дисплей з діагоналлю 4.3 дюйма для комфортної роботи
Однопрохідний автоподатчик документів для двостороннього сканування
Підтримка бездротової друку, включаючи AirPrint, Mopria, Kyocera Mobile Print
Прямий друк з USB-носіїв і сканування на них
Високий рівень безпеки завдяки SSL, IPsec і Private Print
Стандартні функції двостороннього друку, копіювання, сканування і відправки факсимільних повідомлень
Компактний дизайн і низький рівень шуму
Виключно низькі витрати на друк в своєму класі
Організація Kyocera була заснована в 1959-му році паном Кадзуо Інаморі. Батьківщиною компанії є Японія. Початковою спеціалізацією Kyocera було виготовлення керамічних виробів. На сьогоднішній день, крім іншого, дане підприємство є одним з міжнародних лідерів і в сфері постачання рішень для роботи з офісними документами.
Головний офіс розташований в Кіото. Модельний ряд продуктів, що розробляються і що просуваються компанією, складається з монохромних і кольорових мережевих принтерів, багатофункціональних пристроїв, витратних матеріалів для оргтехніки, високотехнологічної кераміки, сонячних батарей, різального інструменту, електронних компонентів, мобільної електроніки, телекомунікаційного обладнання, систем створення цифрових зображень і багато чого іншого .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 495 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 417 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна споживана потужність | 375 Вт |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Призначення | Для офісу |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 400 х 400 |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 1 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 41 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-5240C;TK-5240K;TK-5240M;TK-5240Y |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Час виходу першої сторінки | 9.5 сек |
| Швидкість кольорового друку | 26 ст/хв |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 26 стор/хв |
| Ширина | 429 мм |
- Ціна: 27 265 ₴





