Lenovo ThinkPad E14 - оновлена версія компактного ноутбука корпоративного класу, який призначений для навантаженої роботи. Протестований за стандартом MIL-SPEC, а тому витримає екстремальні умови роботи.
Виготовлений в тонкому корпусі, який приблизно вдвічі товщий за смартфон. Стиль пристрою традиційний для лінійки ThinkPad - фірмова стриманість і червоний трекпоінт прикрашають зовнішній вигляд моделі. Це ідеальний вибір для прагматичних користувачів.
Екран виконаний у компактному розмірі - 14'' дюймів. Висока роздільна здатність і матове покриття допоможуть отримати приємний візуальний досвід щоразу при роботі за своїм ThinkPad E14.
Ноутбук оснащений спеціальними засобами захисту (шторкою ThinkShutter для веб-камери) і підтримує шифрування чіпом TPM 2.0. Він відповідає корпоративним правилам конфіденційності та надійно збереже записані дані та інформацію.
ThinkPad E14 ідеально підійде для працівників міжнародних компаній, які часто спілкуються за допомогою відео-зв'язку. Ноутбук оснащений сертифікованими мікрофонами Skype for Business і тому допоможе якісно провести будь-яку онлайн-співбесіду, конференцію і ділову зустріч.
Пристрій підійде і для роботи, і для відпочинку за переглядом фільму, адже має динаміки від Harman і підтримує технологію Dolby Audio. У дорозі ThinkPad E14 зможе розважити мультимедійним контентом високої якості, а тому з ним можна відправлятися у тривалу подорож.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500U (2.1 - 4.0 GHz) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 324 мм |
| Вага | 1.64 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;1 х USB 2.0;1 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | High Definition Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 220 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора AMD | Zen+ (2-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkPad |
| Також шукають | 2022 року;до 30 000 грн;з SSD-диском;з Windows 10;маленькі;на AMD;на Ryzen;на Windows;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 27 788 ₴








