Блок живлення Zalman WattBit II відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Компоненти охолоджуються вентилятором типорозміру 120 мм.
Для конфігурації ПК високого рівня
Велика довжина кабелів процесора та живлення робить збирання систем зручнішим для користувачів, а кабель PCI Express сумісний із більшістю відеокарт вищого рівня. Міжнародна сертифікація рівня електромагнітних завад і безпеки. Сертифікований різними інститутами безпеки та відповідає вимогам безпеки КС та IEC.
Згідно зі стандартом RoHS
Сертифіковані продукти екологічно безпечні та не завдають шкоди організму людини. Продукт здобув сертифікацію після того, як унаслідок досліджень XRF було встановлено. Що рівень вмісту 10 небезпечних речовин нижче рівня, встановленого стандартом для електронних продуктів, що експортуються до Європи. На відміну від інших недорогих продуктів, продукти ZALMAN спочатку виробляються з урахуванням стандартів RoHS.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 45A |
| OutputСurrent +3,3V | 16A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | пасивний |
- Ціна: 2 046 ₴

