Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", 15", Матеріал - поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 270 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина основного відділення | 30 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15";15.6" |
| Ширина основного відділення | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴










