Тип - дитячі, жіночі, чоловічі, унісекс, Форма годинника - квадратні, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.96”, Тип матриці - IPS, Роздільна здатність - 240 x 285, Вбудована пам'ять - 128 МБ, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 7 днів, Вага - 50 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 280 мАг |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вага | 50 г |
| Висота корпусу | 49 мм |
| Гарантійний термін | 6 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр;гіроскоп;крокомір |
| Діагональ екрана | 1.96” |
| Додаткові функції | вібрація;календар;погода;пошук телефону;секундомір |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | жовтий |
| Моніторинг | кількість спалених калорій;пройденої відстані;фізичної активності;швидкість руху |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | SMS;виклики;електронна пошта;низький заряд гаджета;події календаря;соціальні мережі |
| Роздільна здатність | 240 x 285 |
| Рівень захисту | IP68 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | дитячі;жіночі;унісекс;чоловічі |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | квадратні |
| Час автономної роботи до | до 7 днів |
| Ширина корпусу | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴





