Тип - жіночі, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.04", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 340 х 340, Вбудована пам'ять - 128 МБ, Вага - 33.2 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 160 мАг |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вага | 33.2 г |
| Висота корпусу | 43.3 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2;акселерометр;гіроскоп;крокомір;пульсометр |
| Діагональ екрана | 1.04" |
| Змінний ремінець | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | бежевий |
| Матеріал ремінця | Штучна шкіра |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Моніторинг | кількість спалених калорій;Оксиметр;пройденої відстані;фізичної активності;швидкість руху |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | SMS;виклики |
| Роздільна здатність | 340 х 340 |
| Рівень захисту | IP68 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | Жіночі |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 11.3 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | круглі |
| Ширина корпусу | 35.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 632 ₴






