Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.3", Тип матриці - TFT, Роздільна здатність - 360х360, Вбудована пам'ять - 8 ГБ, Оперативна пам'ять - 1 ГБ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobvoi |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 380 мАг |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Висота корпусу | 47 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2;акселерометр;барометр;гіроскоп;крокомір;пульсометр;термометр |
| Діагональ екрана | 1.3" |
| Інтерфейси | Bluetooth;NFC;Wi-Fi |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель процесора | Snapdragon Wear 4100 |
| Моніторинг | кількість спалених калорій;Оксиметр;пройденої відстані;фізичної активності;швидкість руху |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Операційна система | пропріетарна |
| Роздільна здатність | 360х360 |
| Рівень захисту | IP68 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип матриці | TFT |
| Товщина корпусу | 12.6 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | круглі |
| Ширина корпусу | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 702 ₴







