Тип - жіночі, чоловічі, унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - HarmonyOS, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Тип зарядки - бездротова, Час автономної роботи до - до 14 днів, 46 мм, Вага - 48 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 г |
| Висота корпусу | 45.8 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Діагональ екрана | 1.43" |
| Змінний ремінець | Да |
| Інтерфейси | Bluetooth;NFC |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | синій |
| Матеріал ремінця | фтореластомір |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Навігація | GPS |
| Операційна система | HarmonyOS |
| Розмір корпусу | 46 мм |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | жіночі;унісекс;чоловічі |
| Тип заряджання | бездротова |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 10.7 мм |
| Форма годинника | круглі |
| Час автономної роботи до | до 14 днів |
| Ширина корпусу | 45.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 883 ₴






