Тип - жіночі, чоловічі, унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 466 х 466, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, 50 мм, Вага - 113 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globex |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Розмір корпусу | 50 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 300 мАг |
| Вага | 113 г |
| Висота корпусу | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 1.43" |
| Змінний ремінець | Да |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | сріблястий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | MMS;SMS;виклики;електронна пошта;нагадування;низький заряд гаджета;соціальні мережі |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Рівень захисту | IP67 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | жіночі;унісекс;чоловічі |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 15 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | круглі |
| Ширина корпусу | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 125 ₴








