Тип - унісекс, Форма годинника - квадратні, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.54", Тип матриці - IPS, Роздільна здатність - 240 х 240, Вбудована пам'ять - 128 МБ, Оперативна пам'ять - 192 КБ, Тип зарядки - USB, Час автономної роботи до - до 25 днів, Вага - 40 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вага | 40 г |
| Висота корпусу | 44 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр;гіроскоп;крокомір;пульсометр |
| Діагональ екрана | 1.54" |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір ремінця | синій |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Моніторинг | відстеження сну;пройденої відстані;фізичної активності;швидкість руху |
| Оперативна пам'ять | 192 КБ |
| Операційна система | пропріетарна |
| Роздільна здатність | 240 х 240 |
| Рівень захисту | IP67 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип заряджання | USB |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | квадратні |
| Ширина корпусу | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴










