
Планшет Blackview Tab Active 8 Pro 10.36" 8/256GB LTE Orange (6931548313731)
15 499 ₴
- В наявності
- Код: 00-00158770
Максимальний комфорт для використання протягом усього дня
Active 8 Pro розроблений для зручності, а його ультратонкий корпус завтовшки 16,8 мм дозволяє легко носити його із собою. М'який шкіряний ремінець, що входить в комплект, забезпечує додаткову підтримку і комфорт, ефективно полегшуючи проблему втоми рук при тривалому використанні, полегшуючи використання пристрою.
Найскладніші ігри сміливо
Blackview приділяє особливу увагу забезпеченню неперевершеної міцності та надійності для галузевих експертів та любителів активного відпочинку. Завдяки модернізованим матеріалам та покращеному дизайну Active 8 Pro краще, ніж будь-коли, оснащений, щоб витримувати навіть найсерйозніші випробування, дозволяючи їм з впевненістю стикатися з щоденними нещасними випадками, такими як пошкодження водою, удари та удари, та повністю відповідати їхньому суворому образу. життя.
Провідна водонепроникність IP68 та IP69K
Виберіть Active 8 Pro для абсолютного почуття впевненості - ідеального компаньйона для активного відпочинку та професійного використання. Його надійна водонепроникність та пиленепроникність IP68 та IP69K усувають будь-які проблеми у вологих чи запилених умовах, дозволяючи вам повністю зосередитися на своїх заняттях.
Експлуатація при екстремальних температурах
В діапазоні від -40°C до +60°CНезалежно від того, чи досліджуєте ви Арктику або подорожуєте пустелею, Blackview Active 8 Pro може витримувати екстремальні температури в діапазоні від -40°C до +60°C (від -40°F до 140°F), що є ідеальним компаньйоном. для перемоги в будь-яких пригодах, забезпечуючи вам душевний спокій у найворожіших умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 22000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | NFC;Wi-Fi;Bluetooth |
| Вага (г) | 976 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Висота (мм) | 165.8 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Fast Charge 33W;G-Sensor;IP69K;OTG;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 10.36" |
| Камера | 48 мп |
| Колір задньої панелі | помаранчевий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 2000 x 1200 |
| Також шукають | 2023 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання |
| Тип | Продуктивні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 16.8 |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Ширина (мм) | 256.3 |
- Ціна: 15 499 ₴









