2, 10.1", 1280 х 800, Unisoc T606, вбудована пам'ять - 64 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 5 Мп, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 7680 mAh, Колір - блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 7680 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | 3G;Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Fast Charge 18W;G-Sensor;OTG;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 5 Мп |
| Колір задньої панелі | блакитний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android OS |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1280 х 800 |
| Також шукають | великі;для роботи;для фільмів;для читання;новинки;оптимальні |
| Тип | Для дітей;Початкового рівня |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 7.5 |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴









