MSI Katana A15 — стильний та продуктивний ігровий ноутбук, можливості якого допоможуть знищити будь-якого ворога та збільшать ваші шанси на перемогу у будь-якій запеклій грі.
Ніколи не пропустіть жодної деталі завдяки яскравому 15,6-дюймовому IPS-дисплею з роздільною здатністю 1920х1080 та частотою оновлення 144 Гц. Такі характеристики гарантуватимуть відтворення реалістичного зображення з високою контрастністю, а також забезпечать плавну зміну кадрів та уникнення розривів під час швидких ігрових сцен.
Katana A15 працює на базі процесора AMD Ryzen 7 8845HS, що в команді з оперативною пам'яттю на 16 ГБ забезпечує безпрецедентну прискорену роботу в багатозадачному режимі та важких іграх. Вбудований AMD Ryzen AI допоможе вам розкрити та використати потужність технології ШІ для роботи та розваг, щоб отримати новий досвід використання штучного інтелекту. Ексклюзивна інтелектуальна технологія MSI здатна надавати абсолютно нові функції, виводячи автоматичне налаштування на новий рівень.
Дискретна відеокарта Nvidia GeForce RTX 4060 працює на основі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, тому дозволить вам сповна насолодитись реалістичними віртуальними світами з трасуванням променів і надвисокою частотою кадрів з найменшою затримкою.
Ноутбук оснащений потужною системою охолодження Cooler Boost 5 з конструкцією Shared-Pipe — спільною тепловою трубкою для головного процесора і відеокарти. Завдяки цьому ви зможете вільно досліджувати все більш складний ігровий світ, адже така система не лише здатна підтримувати оптимальну температуру всіх компонентів під час значних навантажень, а й покращити роботу центрального процесора.
Ця модель оснащена 4-зонною RGB-клавіатурою з освітленим WASD і спеціально розробленими клавішами, які допоможуть вправно перемагати суперників. А з Hi-Resolution Audio насолоджуйтеся першокласною якістю звуку та ще глибше зануртесь в ігрову атмосферу.
MSI Katana A15 — передові технології у ваших руках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS (3.8 - 5.1 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 2.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53.5 Втг |
| Ємність батареї | 53.5 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 24.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 259 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | MSI Katana |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
- Ціна: 51 429 ₴










