16", 1920х1080 (FullHD), IPS, 300nits, Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro, 71 Втг, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, українська клавіатура, 1.7 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 71 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Висота | 17.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 253.5 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | алюмінієвий корпус;Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 12 |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;з |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 099 ₴










