Швидкість, потужність та тривалий час автономної роботи
Ноутбук ThinkBook 14 G6 ABP вирізняється потужністю та ефективністю. Він оснащується процесорами AMD Ryzen. Твердотільний накопичувач SSD і енергоефективна пам'ять DDR4 забезпечують швидкий відгук системи під час тривалої роботи. А акумулятор ємністю 45 Вт*год забезпечують тривалий час автономної роботи.
Більший дисплей з висококласною графікою
14-дюймовий дисплей на ThinkBook 16 G6 ABP має більшу площу екрана, ніж моделі менших розмірів, а співвідношення сторін 16:10 дозволяє переглядати більше рядків тексту або рядків електронної таблиці одночасно.
Комплексна безпека та захист
ThinkBook 14 G6 ABP має багато функцій забезпечення безпеки: від простих деталей, таких як шторка веб-камери та зручний слот для замка, до розширених засобів захисту, таких як сканер відбитків пальців, вбудований у кнопку живлення.
Ноутбук ThinkBook 14 G6 ABP вирізняється потужністю та ефективністю. Він оснащується процесорами AMD Ryzen. Твердотільний накопичувач SSD і енергоефективна пам'ять DDR4 забезпечують швидкий відгук системи під час тривалої роботи. А акумулятор ємністю 45 Вт*год забезпечують тривалий час автономної роботи.
Більший дисплей з висококласною графікою
14-дюймовий дисплей на ThinkBook 16 G6 ABP має більшу площу екрана, ніж моделі менших розмірів, а співвідношення сторін 16:10 дозволяє переглядати більше рядків тексту або рядків електронної таблиці одночасно.
Комплексна безпека та захист
ThinkBook 14 G6 ABP має багато функцій забезпечення безпеки: від простих деталей, таких як шторка веб-камери та зручний слот для замка, до розширених засобів захисту, таких як сканер відбитків пальців, вбудований у кнопку живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 313.5 мм |
| Вага | 1.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 224 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | металевий корпус |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Також шукають | 2023 року;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;з металевим корпусом;маленькі;на AMD;на Ryzen;ультр |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 639 ₴










