Надійний помічник з підтримкою інтелектуальних функцій
З ноутбуком IdeaPad Slim 3 ви обов'язково привернете увагу оточуючих, куди б ви не попрямували. Він має невелику вагу і на 10% тонше в порівнянні з моделями попереднього покоління.
Збільшена площа екрана для комфортної роботи та розваг
Оцініть високу якість графіки ноутбука IdeaPad Slim 3. Дисплей займає 88% площі поверхні екрана, завдяки чому створюється враження, що зображення ніби ширяє в повітрі. Крім того, дисплей має сертифікат TÜV Low Blue Light, щоб ви могли комфортно працювати з пристроєм багато годин. Крім високої якості зображення ноутбук також радує чудовим звучанням приголомшливої аудіосистеми з підтримкою технології Dolby Audio. процесора Intel, який підтримує режим багатозадачності, дозволяючи вам ефективно працювати одночасно з кількома програмами, де б ви не знаходилися. Крім того, пристрій оснащується значним обсягом пам'яті та підтримує технологію Smart Power, яка у режимі реального часу регулює його роботу. А твердотільний накопичувач великої ємності дозволяє зберігати всю вашу мультимедійну бібліотеку та швидко отримувати доступ до файлів.
Виняткова універсальність використання
Повнофункціональні порти USB Type-C підтримують функцію подачі живлення, виведення зображення на дисплей та високошвидкісної передачі даних для зручнішої роботи з ноутбуком.
Технологія штучного інтелекту для розширення функціональних можливостей
Інтелектуальне навчання починається з інтелектуальних функцій Lenovo AI Engine. Технологія Smart Power дає можливість збільшити продуктивність, час автономної роботи та енергоефективність ПК відповідно до поточних робочих завдань. А технологія Smart Wireless дозволяє довше залишатися на зв'язку. За допомогою вбудованих технологій безпеки, таких як Natural File Guard, ви можете надійно захистити ваші дані, а позбутися неприємного фонового шуму допоможе технології шумозаглушення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 47 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 235 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 22 743 ₴










