Lenovo IdeaPad 3 — чудове рішення для спеціаліста, роботи в офісі, редагування документів, вирішення бізнес-задач.
Переваги:
- повнорозмірна клавіатура;
- 15,6-дюймовий екран Full HD;
- стриманий дизайн.
Ноутбук допоможе розв'язувати офісні задачі, а завдяки просунутій начинці дає змогу реалізувати амбіційні бізнес-ідеї.
Ця модель оснащена 15,6-дюймовим екраном, який має тонкі рамки, вирізняється хорошим кольоровідтворюванням та яскравістю. Він відмінно підходить як для роботи з презентаціями, таблицями, документами, так і для перегляду відео вдома. Завдяки високій роздільній здатності він чітко передає кожну деталь зображення.
У дизайні вирізняється приємним покриттям корпусу та невеликою вагою — близько 1.6 кг. З таким пристроєм ви зможете як стаціонарно працювати за особистим робочим місцем, так і брати його на наради чи у відрядження.
Ноутбук оснащено вебкамерою та мікрофоном для проведення відеодзвінків. Є зчитувач карт пам'яті для швидкої передачі даних, а також набір основних портів, які потрібні для синхронізації пристрою з іншою технікою.
Продуктивність цієї моделі забезпечує процесор Intel Core i5-1235U, сучасний тип оперативної пам'яті DDR4 і SSD-накопичувач. Lenovo IdeaPad 3 можна впевнено обирати для повсякденної роботи та не боятися приступити до складних задач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360.2 мм |
| Вага | 1.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 21 988 ₴










