Компактний, але при цьому високопродуктивний ноутбук
Зберігайте підключення до мережі інтернет у будь-якому місці за допомогою надзвичайно тонкого ноутбука IdeaPad 1. Він завантажується за лічені секунди завдяки функції Flip to Start, для включення якої достатньо підняти кришку ноутбука, і оснащений надефективним AMD, який дозволяє з легкістю працювати в багатозадачному режимі.
Багатофункціональний пристрій для використання в будь-якому місці
Скористайтеся широкими можливостями для розваг ноутбука IdeaPad 1. З комфортом дивіться улюблені передачі на великому 15-дюймовому дисплеї стандарту FHD з ультратонкою рамкою. Насолоджуйтесь насиченим звуком стереодинаміків за допомогою технології Dolby Audio. Оцініть високу якість зображення під час відеодзвінків за допомогою вебкамери стандарту HD із захисною шторкою, що надійно закриває вебкамеру, коли вона не використовується. А завдяки акумулятору із запасом заряду на цілий день та підтримкою технології швидкої зарядки можна ефективно працювати в будь-якому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360.2 мм |
| Вага | 1.58 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 610M Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 18 530 ₴










