16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, 300nits, AMD Ryzen 7 8845HS (3.8 - 5.1 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA RTX 2000, GPU - 8 ГБ, DOS, 83 Втг, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, TPM модуль, 2 кг, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS (3.8 - 5.1 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.4 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 83 Втг |
| Ємність батареї | 6 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;NFC;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 22.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 251 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP Zbook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 655 ₴






