HP ProBook 465 G11 — чудове рішення для виконання поставлених завдань. Ноутбук має тонкий корпус, сучасні компоненти, а також вирізняється елегантним зовнішнім виглядом.
Яскравий 16-дюймовий екран дозволить насолодитися переглядом фільмів та зручно працювати з файлами чи будь-якою інформацією. Завдяки хорошій роздільній здатності та частоті оновлення дисплей відтворює чіткі зображення, а матове покриття дозволить зручно працювати навіть за яскравого освітлення.
Начинка моделі представлена сучасним процесором AMD Ryzen 3 7335U та місткою оперативною пам'яттю. З їх допомогою ноутбук легко впорається з обробкою великої кількості даних та запуском енергомістких застосунків. У апаратній конфігурації моделі також наявний SSD-диск, робота якого полягає у записі та збереженні інформації.
Ноутбук оснащений ергономічною клавіатурою з цифровим блоком, яка допоможе під час роботи з таблицями. Також є вебкамера та мікрофон, які потурбуються про комфорт під час проведення онлайн-співбесід або відеоконференцій. Крім того, передбачена підтримка стандарту WiFi 802.11ax для швидкого з'єднання з мережею та ефективної роботи без гальмувань.
HP ProBook 465 G11 — надійний вибір для щоденного користування, навчання чи роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7335U (3.0 - 4.3 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 354 мм |
| Вага | 1.74 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 251 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M Graphics |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;н |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 25 281 ₴







