Красиво та світло
Ноутбук HP 250 відповідає гібридному стилю роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню екрана до корпусу 85 відсотків.
Створений для роботи та готовий до розваг
Виконуйте проєкти за допомогою потужного процесора, швидкої пам'яті та сховища.
Бути видимим і чутним із ясністю
Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумоподавлення на основі штучного інтелекту за допомогою двонаправлених мікрофонів.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність компʼютера та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви зможете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання у густонаселених бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7330U (2.3 - 4.3 GHz) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 20 000 грн;до 25 000 грн;до 30 000 грн |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 325 ₴





