HP 14s-dq5003ua — компактний ноутбук від відомого бренду. Створений для енергійних і активних людей, які багато часу можуть працювати поза офісом. Відмінний варіант для студентів, адже дозволяє часто переміщатися між різними містами чи навчальними корпусами, проводити презентації та завжди тримати все необхідне для навчання та роботи під рукою.
Виготовлений у тонкому та міцному корпусі з фірмовим оформленням. Важить ноутбук менше ніж 2 кг, тому не буде обтяжувати свого власника у дорозі. Ще більшою портативністю він може похизуватися завдяки розмірам екрана у 14 дюймів. З таким ноутбуком легше відправлятися у відрядження, працювати в інтернет-кафе, тримати контроль над усіма процесами з будь-якого місця. Важливо, що тонкі рамки довкола екрану дозволять отримати більше корисної площі для перегляду інформації, а також сприяє більшому відчуттю занурення під час перегляду мультимедійного контенту.
Пристрій оснащений сучасним процесором Intel Core i5-1235U і хорошими запасами пам'яті. Його буде достатньо для продуктивної роботи, ведення бізнес-проєктів, навчання, повсякденних справ. Накопичувач дозволить зручно зберігати всі необхідні дані, швидко маніпулюючи ними.
Клавіатура є зручною, адже має продуману конструкцію із розділеними клавішами, що дозволяє безпомилково набирати текст, вводити дані та листуватися. Також передбачений широкий набір інтерфейсів, що дозволяє без зусиль підключати до ноутбука накопичувачі, периферійні пристрої та мобільні гаджети для обміну даними та синхронізації. Підтримується найсучасніший стандарт бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11ac, тому при роботі із мережею, користувач отримає максимальну швидкість.
У дизайні ноутбук зберіг лаконічність, тому сподобається всім прагматичним людям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 323 мм |
| Вага | 1.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 14 |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 25 069 ₴





