Потужний ігровий ноутбук від компанії Dream Machines. Виробник оснастив його найсильнішими та топовими компонентами, характеристики яких зможуть задовольнити навіть найвибагливіших геймерів.
Якісну графіку ноутбук буде виводити на 17,3-дюймовий екран з Full HD роздільною здатністю, частотою оновлення 144 Гц та тонкими рамками. Така конструкція покращує геймерський досвід і дає відчуття повного занурення у те, що відбувається на екрані.
Система охолодження дозволить насолоджуватися улюбленою грою без перегрівів та з найвищою якістю, тому дасть змогу забути про обмеження та витискати з ноутбука максимум потужності. Вона буде надійно тримати оптимальну температуру компонентів, щоб уникнути перегрівання та зниження продуктивності.
Використаний процесор Intel Core i7-14650HX разом з новітніми технологіями, забезпечать ноутбуку високу швидкість роботи, мультизадачність та продуктивність. Супершвидка оперативна пам’ять разом з SSD забезпечать високу продуктивність роботи, відгук операційної системи та завантаження різноманітного контенту. Сховище даних дозволить колекціонувати улюблені ігри, музику, фотографії, відео, фільми та програми.
Ноутбук готовий до високих навантажень та стане надійною ігровою машинкою для вимогливих гравців. За графіку відповідає відеокарта Nvidia GeForce RTX 4070, яка побудована на базі мікроархітектури Nvidia Ada Lovelace. Завдяки цьому, карта підтримує запуск нових ігор класу ААА, використання VR-гарнітур, що означає кардинально нові емоції від віртуальних розваг. Відеокарта плавно відтворить найбільш динамічні сюжети, щоб геймер отримав додаткові переваги над суперниками та максимально продемонстрував свою майстерність.
Для підключення додаткового монітора передбачені інтерфейси miniDisplayPort і HDMi.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX (2.2 - 5.2 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 396.9 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 28.2 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 262 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dream Machines RG |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
- Ціна: 67 716 ₴



