14", 1920х1080 (FullHD), IPS, 250nits, Intel Core i5-1345U (3.5 - 4.7 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, Ubuntu, 54 Втг, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, сканер відбитків пальців, 1.39 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 321.4 мм |
| Вага | 1.39 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 54 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);Smart Card;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 212 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | Ubuntu |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Latitude |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 250nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 737 ₴








