Vivobook Go 15 E1504 — це збалансований ноутбук для сучасних користувачів, які слідкують за модою. Новітні компоненти пристрою дозволять досягти всіх поставлених цілей з високою продуктивністю та швидкістю. А 15,6-дюймовий екран чудово підійде як для роботи, так і для відпочинку.
Ноутбук забезпечує неперевершені візуальні враження, адже пропонує високу роздільну здатність екрана та соковиту IPS-матрицю. Яскрава передача кольору і відмінна ергономіка роблять даний дисплей ідеальним і для розважальних програм, і для професійної роботи.
Центральний процесор представлений Intel Core i3-N305, який демонструє хорошу енергоефективність і швидкість в обробці даних. Зберігання даних покладене на місткий накопичувач. З якими справами ви б не стикалися щодня, Vivobook Go 15 допоможе виконати їх максимально ефективно.
Компактні габарити ноутбука дозволяють працювати з ним у будь-якому місці, адже вага складає всього 1,6 кг, а товщина корпуса — 18 мм.
Також у ноутбуці передбачена підтримка стандарту Wi-Fi стандарту 802.11ac, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
Для комфортних відеоконференцій ноутбук оснащений прокачаною вебкамерою та мікрофоном. Ви будете краще розуміти співрозмовників, а вони вас навіть якщо потрібно вийти у відеочат в кафе чи з дому, наповненого людьми.
Vivobook Go 15 — збалансований ноутбук з фірмовим дизайном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 (1.8-3.8 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;1 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 232 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 20 000 грн;до 25 000 грн;до 30 000 грн |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 19 273 ₴









