ASUS Vivobook 16X K3605 — це сучасний ноутбук з тонким корпусом і тонкими рамками дисплея. Потужні компоненти пристрою дозволять досягти всіх поставлених цілей з високою продуктивністю та швидкістю. До того ж стильний та вишуканий дизайн пристрою в елегантному кольорі привертатиме до себе увагу та підкреслюватиме стиль власника.
Оснащений 16-дюймовим екраном з роздільною здатністю WUXGA. За таким дисплеєм буде комфортно працювати з творчими задачами й відпочивати за переглядом відео на Youtube. Це ідеальне рішення для зручної роботи з таблицями, однак загальні габарити пристрою все одно збережені такими, що ноутбук можна взяти з собою, щоб працювати в кафе чи коворкінгу. Важить модель 1.8 кг, а товщина корпусу становить 19 мм.
У начинці ноутбука представлені сучасні компоненти — процесор Intel Core i5-13500H та хороший запас оперативної пам'яті, які разом допоможуть легко працювати з багатьма задачами одночасно без гальмування системи. Швидкому темпу роботи також сприятиме місткий SSD-накопичувач, який стане надійним місцем зберігання всіх необхідних програм, документів, робочої інформації, колекції фільмів, відео та музики. Також ноутбук підтримує стандарт WiFi 802.11ax для безперебійного з'єднання.
Ультрастильний Vivobook 16X — для тих, хто готовий заявити про себе!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13500H (2.6 - 4.7 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Вага | 1.88 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;Thunderbolt 4;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 18.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 249.1 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
- Ціна: 40 855 ₴





