ASUS Vivobook 16 X1605 — це класичний ноутбук для сучасного користувача, офісної роботи та навчання. Потужні компоненти пристрою дозволять досягти всіх поставлених цілей з високою продуктивністю та швидкістю. До того ж стильний та вишуканий дизайн моделі в чорному кольорі привертатиме до себе увагу та підкреслюватиме стиль власника.
Оснащений 16-дюймовим матовим екраном із роздільною здатністю WUXGA та тонкими рамками. Дисплей неймовірно чітко передає деталі зображень і дозволяє вирішувати будь-які робочі чи навчальні питання.
У ноутбуці передбачено сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax для максимально стабільної та швидкої передачі даних. Наявний широкий набір інтерфейсів для підключення периферійних пристроїв, аксесуарів, накопичувачів, серед яких є симетричний USB Type-C.
Вебкамера ноутбука Vivobook Pro 16 допоможе проводити онлайн дзвінки та навчатися дистанційно. Для роботи з текстом і листування передбачена ергономічна клавіатура, з якою легше працювати з документами та вводити дані.
Компактні габарити пристрою дозволять працювати у будь-якому місці, брати його з собою у подорожі чи відрядження, адже вага моделі складає всього 1,88 кг, а товщина корпуса — 20 мм.
Vivobook 16 X1605 — надійне рішення для роботи, навчання та відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Ширина | 358.5 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 245 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об' |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 37 813 ₴







