Сучасні компоненти
Vivobook 15 - це ноутбук на кожен день, готовий впоратися з будь-якими завданнями, будь то офісні або особисті справи, робочі або розважальні програми. Процесор Intel значно перевершує продуктивність своїх попередників.
Комфорт для очей
Ноутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду і тонкою рамкою, що зникає. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень випромінюваного ним синього світла, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland.
Чудове звучання
Функція DTS Audio Processing є спеціальним алгоритмом обробки аудіоматеріалу, що підтримується ноутбуком Vivobook 15 при виведенні звуку через вбудовані динаміки або підключені до нього навушники. Завдяки їй зменшується рівень спотворень, а низькі частоти звучать більш насичено.
Продуманий до дрібниць
До ноутбука Vivobook 15 можна легко підключити всілякі периферійні пристрої, дисплей і проектори. У вашому розпорядженні: порт USB-C 3.2 Gen1, порт USB 3.2 Gen1 Type-A, два порти USB 2.0, відеовихід HDMI та комбінований аудіороз'єм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 (1.1-2.8 ГГц) |
| Тип процесора | Celeron |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 37 Втг |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;2 x USB 2.0;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 235 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Мишка в комплекті |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Також шукають | бюджетні;дешеві;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 20 000 грн;до 25 000 г |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 13 899 ₴










