ASUS TUF Gaming F15 2022 — міцний та ергономічний ігровий ноутбук для справжніх професіоналів своєї справи. Підійде для тих, хто шукає якісну техніку для геймінгу, яка поєднує в собі широкі можливості зі стильним дизайном.
Модель оснащено 15,6-дюймовим матовим екраном з роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення екрана 144 Гц. За допомогою Adaptive-Sync частота оновлення дисплея синхронізується з відеокартою, щоб зменшити затримку та усунути візуальні розриви для надзвичайно плавного та реалістичного ігрового процесу.
Продуктивну роботу системи та можливість працювати в режимі багатозадачності забезпечує процесор Intel Core i5-12500H. Разом з оперативною пам'яттю на 16 ГБ та містким сховищем даних витрачайте менше часу на очікування та більше часу на геймінг, плавно перемикайтеся між іграми, трансляцією чи вебпереглядом.
Отримайте неймовірно плавну ігрову графіку завдяки новітньому графічному процесору GeForce RTX 3050 зі спеціальним перемикачем MUX. Завдяки технології штучного інтелекту, як-от DLSS, NVIDIA Max-Q чи пришвидшеному трасуванню променів отримайте ще кращий візуальний досвід, реалістичну та захопливу графіку для творців та геймерів. А MUX допоможе зменшити затримку та підвищити продуктивність графічного процесора у середньому на 5-10%.
Під час значних навантажень TUF Gaming F15 виділяє велику кількість тепла, тому для стабільної роботи ноутбук оснащено парою 84-лопатевих вентиляторів Arc Flow Fans. У поєднанні з чотирма витяжними отворами та п’ятьма спеціальними тепловими трубками ноутбук підтримує оптимальну температуру навіть у найвимогливіших іграх.
Корпус моделі витримав суворі тести за стандартом MIL-STD-810H, тому стійкий до падінь, вібрації, вологості та екстремальних температур. Його було зменшено у розмірах на 4,5%, але попри це ноутбук оснащено великою повнорозмірною клавіатурою з рівномірним підсвічуванням RGB та акцентними WASD для ключових команд руху, що дозволяє підкреслити ваш унікальний стиль. Також модель має на 26% більшу сенсорну панель та чотиристоронні індикатори, вбудовані в клавіатуру. Вони дозволяють з першого погляду контролювати ключову інформацію про систему. Логотип TUF також було переосмислено й вдосконалено.
ASUS TUF Gaming F15 — ефектний ноутбук для тих, хто налаштований на перемогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core i5 12500H (2.5 - 4.5 ГГц) |
| Тип процесора | FX |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 354 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 24.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 251 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus TUF Gaming |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 33 512 ₴










