16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 4070, GPU - 8 ГБ, без операційної системи, 90 Втг, підсвічування клавіатури, TPM модуль, 2.2 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 90 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 269 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB;рюкзак в комплекте |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus TUF Gaming |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 165Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 999 ₴










