ASUS Expertbook B1 — ноутбук для активних спеціалістів, оснащений широким запасом можливостей, має неймовірно стильний вигляд, а також витривалу батарею. Працювати за 15,6-дюймовою Full HD панеллю із рамками NanoEdge справжнє задоволення, адже дисплей неймовірно чітко передає деталі зображень і дозволяє вирішувати будь-які робочі чи навчальні питання.
Клавіатура ноутбука зручна для набору тексту, має цифрову панель для вводу числових даних, що оцінять користувачі, які часто мають справу з цифрами. Тачпад допоможе комфортно працювати без мишки, наприклад, у дорозі чи поза офісом.
Зовнішній вигляд пристрою приваблює вишуканим виконанням кожної деталі завдяки стильному та тонкому корпусу. У ньому все продумано до дрібниць: кришка з інноваційним шарніром ErgoLift створює зручні умови для друку, клавіатура вирізняється м'яким ходом клавіш, а екран відкриває цілий світ кольорів і їх відтінків. Кришка моделі може розкриватися на 180 градусів, а тому дасть змогу комфортно працювати декільком користувачам, переглядаючи контент з екрана одночасно.
Для захисту записаної інформації пристрій оснащений комплексом інструментів, серед яких є захисна шторка вебкамера. Загалом ноутбук може похизуватися хорошим запасом можливостей — для навантажень різного рівня він має все необхідне.
У режимі роботи на ходу ноутбук витримає часті перевезення, адже його корпус має додаткові підсилюючи елементи конструкції для більшої міцності. Пристрій настільки надійний, що був протестований за військовим стандартом, а також внутрішніми стандартами бренду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362 мм |
| Вага | 1.69 кг |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);USB 2.0;USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 233 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для дому;для підлітків;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском;на Windows |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 24 995 ₴








