Виробничий ноутбук для продуктивної роботи
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 – це орієнтована на корпоративних користувачів компактна модель, що поєднує високу продуктивність, сучасні засоби кібербезпеки та сертифіковану за військово-промисловими стандартами міцність. Він оснащується повноцінним комплектом інтерфейсів та 14-дюймовим дисплеєм, що видає яскраве та чітке зображення. ExpertBook B1 – ідеальний партнер для вашого бізнесу!
Мобільна платформа
Своєю компактністю ноутбук ExpertBook B1 зобов'язаний 14-дюймовому дисплею NanoEdge, який має неймовірно тонку рамку. Такий портативний пристрій легко помістити в будь-який рюкзак, щоб мати можливість продуктивно працювати в будь-якій ситуації.
Сканер відбитків пальців
Сканер відбитків пальців забезпечує зручну та швидку автентифікацію в операційній системі. Для цього більше не потрібно вводити пароль або PIN-код – достатньо лише одного натискання на кнопку!
Криптопроцесор TPM 2.0
Дискретний TPM-чіп стандарту 2.0 служить для захищеного зберігання автентифікаційної інформації (паролів та шифрувальних ключів), яка використовується додатками при поводженні з конфіденційними даними та проведенні транзакцій.
Шторка веб-камери
Веб-камера ноутбука ExpertBook B1 оснащена спеціальною шторкою. Засунувши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.
Інтерфейси та роз'єми
Ноутбук ExpertBook B1 має повноцінний комплект інтерфейсів, що включає USB-A, USB-C і відеовихід HDMI. Також є можливість підключення до провідних мереж з індивідуальною MAC-адресою – зручно для адміністрування пристрою в рамках корпоративної інфраструктури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 327 мм |
| Вага | 1.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);USB 2.0;USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском;маленькі |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 21 488 ₴








