14.2", 3024x1964 (Liquid Retina XDR), Liquid Retina XDR, Apple M4, 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Apple M4 Graphics (10-core GPU), macOS Sequoia, 72.4 Втч, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, 1.55 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Apple M4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312.6 мм |
| Вага | 1.55 кг |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 72.4 Втч |
| Ємність батареї | 72.4 Втч |
| Інтерфейси та підключення | 3 x USB 4.0 Type-C;Вихід для навушників;HDMI |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 15.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 221.2 мм |
| Діагональ екрана | 14.2" |
| Додатково | Apple Intelligence;Force Touch;Touch ID;датчик освітлення |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Попередньо встановлена ОС | macOS Sequoia |
| Роздільна здатність екрана | 3024x1964 (Liquid Retina XDR) |
| Серія (модельний ряд) | Apple MacBook Pro |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 023 ₴






