TravelMate P2 TMP215 — збалансований ноутбук для активних професіоналів. Сподобається всім, хто шукає помічника для роботи як в офісі, так і поза ним. Є чудовим рішенням для студентів, які часто переміщуються між різними містами, а також для спеціалістів, яким потрібно тримати робочий інструмент завжди під рукою.
Ноутбук виглядає строго та лаконічно, щоб легко адаптуватися під різні сценарії використання. Він важить всього 1.7 кг, а товщина корпусу складає менше ніж 20 мм, тому легко поміститься у сумку чи рюкзак та не буде обтяжувати у дорозі.
Екран представлений панеллю зі стандартним розміром — 15,6 дюйма. Роздільна здатність 1920х1080 дозволяє із комфортом працювати над презентаціями, мультимедійним контентом і документами..
У начинці ноутбука представлені сучасні компоненти, хороший запас оперативної пам'яті допоможе легко працювати із багатьма задачами одночасно, не відчуваючи гальмування системи. Користувач зможе перемикатися між різними програмами, відкривати багато вкладок браузера та без зайвих витрат часу працювати максимально ефективно. Місткий накопичувач стане надійним місцем зберігання всіх необхідних програм, документів, робочої інформації, колекції фільмів, відео та музики.
У ноутбуці є широкий набір інтерфейсів HDMI, USB Type-C для підключення флеш-накопичувачів, зовнішніх дисків, периферії та гарнітур. Є навіть порт LAN для підключення мережевого кабелю. Звичайно, передбачені мікрофон і вебкамера, які допоможуть провести онлайн-співбесіду, нараду чи зустріч.
Клавіатура моделі значно полегшує набір тексту, тому з цим ноутбуком можна буде багато листуватися та працювати із текстовими редакторами. Підтримує найсучасніший стандарт бездротового зв'язку, тому під час роботи із мережею користувач отримає максимальну швидкість.
Acer TravelMate P2 — це ноутбук, який дозволить щодня ставати ближчим до успіхів і поставлених цілей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 361 мм |
| Вага | 1.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 4.0 Type-C;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 243 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer TravelMate |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском; |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 21 540 ₴








