Неймовірна швидкодія
Працюйте швидко й ефективно в режимі багатозадачності завдяки потужному процесору.
Приголомшливе зображення
Дисплей FHD з діагоналлю 15.6 дюймів і вузькою рамкою створює більш високе співвідношення розмірів екрана та корпусу. Крім того, технологія ComfyView зменшує відблиски за рахунок обмеження відбитого світла, забезпечуючи більш комфортний перегляд зображення на екрані.
Велика кількість портів
Швидке та легке під'єднання до периферійних пристроїв завдяки максимальній кількості опцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363.4 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 40 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 239 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 610M Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Extensa |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 20 000 грн;до 25 000 грн;до 30 000 грн |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴








