Серія - EX900 Pro, 256 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 1800 Mb/s, Швидкість запису - 1040 Mb/s, 80 x 22 x 2.4 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 80 x 22 x 2.4 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Швидкість зчитування | 1800 Mb/s |
| Також шукають | для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴




