SSD накопичувач OCPC MBL-401 M.2 NVMe серії MBL-401 допоможе з мінімальними затратами оновити системну пам’ять та підвищити продуктивність домашнього чи офісного ПК, оснащеного інтерфейсом М.2.
Високошвидкісна шина NVMe та протокол PCIe четвертого покоління дозволять за лічені секунди завантажувати комп’ютер та запускати програми.
Оптимізований радіатор Black Label ефективно відводить тепло з внутрішніх компонентів накопичувача, що забезпечує його стабільну роботу.
Кожен виготовлений SSD накопичувач OCPC MBL-401 M.2 NVMe проходить багатоступеневий контрольний тест, що є ознакою його високої якості та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OCPC |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 7 г |
| Габарити | 80 x 22.3 x 2.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір | Чорний |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Швидкість записування | 6500 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 7000 Mb/s |
| Також шукають | M2 1Tb;ігрові;для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.5 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 905 ₴



