
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Black Prologix (PRO32GB6000B5K)
17 372 ₴
- В наявності
- Код: 00-00160496
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DDR5, 32 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 6000 МГц, Таймінги - CL36-42-42-90, Напруга живлення - 1.35 В, Підсвічування - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 32 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Масив | PC5-48000 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Таймінги | CL36-42-42-90 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 6000 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 372 ₴

