
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz Viper Elite 5 Patriot (VEB532G5636KW)
19 625 ₴
- В наявності
- Код: 00-00155595
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DDR5, 32 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 5600 МГц, Таймінги - CL36-38-38-68, Напруга живлення - 1.25 В, Підсвічування - немає, XMP, EXPO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Масив | PC5-44800 |
| Номінальна напруга, В | 1.25 В |
| Об'єм одного модуля | 32 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Таймінги | CL36-38-38-68 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 5600 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 625 ₴





