Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Масив | PC4-25600 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Таймінги | CL16 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 069 ₴





