
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Black Prologix (PRO16GB3200B4K)
6 161 ₴
- В наявності
- Код: 00-00160478
Представляємо вашій увазі новинку на українському ринку - оперативна пам’ять від бренду Prologix. Модулі оперативної пам’яті Prologix відзначаються широким діапазоном ємностей, що дозволяє вибрати оптимальний обсяг для вашої потреби. Вони також здатні підвищити продуктивність як ігрової, так і робочої систем. Модулі оперативної пам’яті Prologix надійні та довговічні, адже побудовані на основі високоякісних компонентів. Ретельно розроблені та протестовані для забезпечення стабільної та надійної роботи ПК, вони гарантують швидке та ефективне виконання завдань навіть у вимогливих умовах. Модулі оперативної пам’яті Prologix призначені для модернізації та підвищення продуктивності, забезпечуючи високу стабільність на новітніх ігрових системах. Розширте можливості вашого обладнання за допомогою модулів пам’яті від Prologix і насолоджуйтесь швидкістю та ефективністю вашого комп’ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Масив | PC4-25600 |
| Особливості | немає |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Таймінги | CL16-20-20 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
- Ціна: 6 161 ₴

