Gigabyte B760M D3HP DDR4 — надійна материнська плата формату Micro ATX, спеціально розроблена для процесорів з роз'ємом Socket 1700. Забезпечує ефективну продуктивність і розширені можливості для системи.
Хорошу роботу материнської плати Gigabyte гарантує інноваційний і оптимізований тепловий дизайн для забезпечення кращої стабільності ЦП, чипсета, SSD і підтримання низьких температур при повному навантаженні в застосунках і іграх. Ця модель забезпечить неперевершений досвід підключення з неймовірною швидкістю передачі даних через мережу зберігання нового покоління.
Завдяки підтримці одного або кількох слотів PCIe 4.0 x16 і PCIe 4.0 M.2 материнські плати GIGABYTE готові працювати з пристроями PCIe 4.0, забезпечуючи чудову продуктивність.
Модель оснащена якісними аудіоконденсаторами, які гарантуватимуть високу роздільну здатність і точність звуку, а також найбільш реалістичні звукові ефекти для геймерів. Крім того, материнська плата має систему захисту від звукових шумів, яка фактично відокремлює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційного шумового забруднення на рівні друкованої плати.
Особливості:
- підтримує процесори Intel Core 12-14 покоління;
- неперевершена продуктивність: гібридне цифрове рішення VRM з 4+1+1 фазами;
- двоканальний DDR4: 4 DIMM, підтримка модулів пам’яті XMP;
- сховище наступного покоління: 2 роз’єми PCIe 4.0 x4 M.2;
- швидкісні мережі: GbE LAN;
- розширені можливості підключення: передній USB-C 5 Гбіт/с, DP, HDMI, D-Sub;
- Smart Fan 6: оснащено декількома датчиками температури, гібридними роз’ємами вентиляторів із функцією FAN STOP;
- Q-Flash Plus: оновіть BIOS без встановлення ЦП, пам’яті та графічної карти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 12th / 13th/ 14th Generation Intel Core i9/ i7/ i5/ i3 processors and Intel |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16;2 x PCI-E 3.0 x1 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Частота оперативної пам'яті | 4400 MHz;4800 MHz;5200 MHz;5600 MHz |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 5 750 ₴




