Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, FM4, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2300 об/хв ± 10%, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 36.1 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 126 |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2300 об/хв ± 10% |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розмір (загальний) | 126 х 93 х 78 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 36.1 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;AM5;FM4 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 216 ₴










